Rower Wodny Garbus

 

Wyposażenie:  Wyposażenie Dodatkowe
Specyfikacja:
- pulpit sterowniczy - materace Długość 3,90 m
- ucho cumownicze-2 szt  - zagłówki ze stali obite skajem Szerokość 1,90m
- rączka steru lub kierownica  - dach z materiału i relingi podtrzymujące  Załoga 4 osoby
- nalepki na światła lub pulpit  - podłokietniki ze stali kwasoodpornej- 2szt  Waga 190 kg
- napęd nożny 2-os ze stali nierdzewnej  - pokrowiec  Kategoria CE:: D
- reling z przodu - drabinka   
  - ślizgawka   
  - silnik (elektryczny lub spalinowy)   
  - akumulator   
  - personalizacja  

 

Ten ciekawy wzór w niesamowity sposób przyciąga klientelę do wypożyczalni, co zdecydowanie powiększa jej zyski.

Pewność zwrotu inwestycji w połączeniu z dobrą lokalizacją wydaje się stu procentowa.Niewątpliwą zaletą produktu jest to, że wszystkie widoczne elementy pokryte są znaczną grubością żelkotu w wybranym przez klienta kolorze, pływaki w wersji podstawowej wykonane są w kolorze białym.

Nasz produkt pozwala na długotrwałe użytkowanie go w perfekcyjnym stanie , drobne uszkodzenia i zadrapania usuwamy we własnym zakresie poprzez proste polerowanie powierzchni niewymagające fachowej wiedzy i szczególnych zdolności manualnych. Użytkując nasze wyroby zawsze masz pewność, iż po sezonie nie będziesz zmuszony do klejenia, uszczelniania i ponownego kolorowania produktu, za który to całkiem niedawno tyle zapłaciłeś. 

 

Oferujemy również wersje motorową z optymalnym dla tej jednostki silnikiem przyczepnym 5-6 hp.

 Jest to sprawdzona zmodyfikowana konstrukcja pierwsza i jedynie oryginalna dostępna na rynku już od 2008 roku.

Pojawiające się, co jakiś czas na rynku inne podobne formą produkty motorowe to jedynie marne podróbki ludzi bez wyobraźni żerujących na rozwiązaniach, opisach i pomysłach innych …..

Nasz produkt niewątpliwie kilkukrotnie zwiększy rentowność każdej wypożyczalni , bije pod każdym względem standardową wersje Garbusa z napędem pedałowym dostępna na rynku już od ponad dziewięciu lat... To świetne rozwiązanie dla przemęczonych z chwilowymi zakwasami pozwala bez zbędnego wysiłku i ze słuszną prędkością na dalsze wycieczki po rzece lub jeziorze ( nawet do 12 godzin na jednym tankowaniu), na akweny ze strefą ciszy proponujemy wersję przystosowaną pod silnik elektryczny

Szczególnie polecamy nasz ciekawy autorski projekt stylistyczny Garbusa w barwach Milicji Obywatelskiej  i żółtej taxi dostępny w sprzedaży od 27-06-2012 oczywiście w zarówno w wersji pedałowej i motorowej , ten stylizowany rower niewątpliwie wzbudzi zainteresowanie każdego z Państwa klientów poniżej filmy z prezentacją produktu .
 

 

   
  
   

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce .